Připomínka lyžařského kurzu

Milí rodiče dětí přihlášených na lyžařský kurz,

přeposílám Vám pozdravy a informace z  Lyžařské školy:

Připomínáme, že od 15. října se otevřely registrace na výjezdové lyžařské kurzy k nám do Velkých Karlovic. Odkaz na registrační formulář najdete tady. Dítě je zapotřebí do 30.11. přihlásit. Platba registrovaných dětí musí být připsána na účet nejpozději do 6.12., jinak bude dítě nahrazeno někým jiným.

ONLINE „SCHŮZKA“ PRO RODIČE 🙂

Na tomto odkazu 

je nahráno video, kde vše vysvětlujeme, jako na rodičovských schůzkách.  Kdyby jste měli  jakékoliv dotazy, můžete  se obracet na telefon lyžařské školy 778 111 200 nebo e-mail lyzarskaskola@valachy.cz.

Před začátkem kurzu ještě pošleme seznam věcí, ať víte, jak dítě na lyžák sbalit.

Posíláme energii a hodně sil z Horalu, kde už před pár dny spadnul první sníh 🙂.

Zdraví,

Kristýna Veitová a Helena Kopřivová