VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE!!!!

V pondělí 2. září začíná nový školní rok – školní rok  2019-2020.

Už se těšíme a chystáme třídy pro všechny děti, ty které už to u nás dobře znají i ty, které půjdou do školky poprvé.  Že nevíte, co si s  sebou do školky máte přinést?   Tak tedy: plastový hrníček, papučky, pyžamko, náhradní oblečení do skříňky,  zubní kartáček, zubní pasta, balík papírových kapesníků, vlhčené kapesníky nebo vlhčený toaletní papír, Zvídálci si navíc  přinesou tričko, kraťasky a obuv vhodnou na cvičení. Vše, prosíme, řádně podepsané!  Komu bývá smutno, může si přinést svoji  blíbenou hračku nbebo plyšáčka (jednu). Naopak do školky  nepatří žvýkačky  a tvrdé bonbony.

Připomínáme rodičům, že provoz MŠ je do 6:00 do 16:00 hodin.

Prosíme rodiče předškoláků o docházku do 8:00 hodin – povinné předškolní vzdělávání.

O všech aktivitách, které připravujeme pro děti budete včes informováni na našich stránkách nebo přímo v MŠ na nástěnkách.

Těšíme se na vás!

Všichni zaměstnanci MŠ