Aktivity pro děti na květen a červen

Nejbližší aktivity pro děti

29.4. Divadelní představení pro všechny děti v MŠ, začátek v 9 hodin, vstupné 45,-Kč. Pohádka Začarovaný les

30.4. Přihlášené děti se budou seznamovat c cizím jazykem

3.5. Zahájení předplaveckého výcviku pro přihlášené děti ze Zvídálků – každý pátek v době od 9,45 – 10,30 hodin po dobu 8 týdnů, cena – 608,-Kč pod vedením lektorů z plavecké školy Valašské Meziříčí,. Děti budou mít v batůžku plavky, ručník, koupací čepici, mlsku a pitíčko. Děti po plavání osprchujeme. Vracíme se na oběd.

7.5. přihlášené děti se budou seznamovat s cizím jazykem

9.5. Skupina dětí ze Zvídálků a skřítků se zúčastní hudební soutěže jednotlivců a skupin ve střední škole Kostka.

10.5. 2.lekce předplaveckého výcviku

14.5. Přihlášené děti se budou seznamovat s cizím jazykem

15.5. Zápis do všech MŠ. V případě nepřízně počasí odchází Zvídálci do školní družiny ZŠ Sychrov. Děti ze Skřítků by zůstaly v MŠ. V případě pěkného počasí děti budou odcházet hned po svačině na hrátky venku.

16.5. Divadelní pohádka ve Vatře, vstupné – 50,-Kč

17.5. 3.lekce předplaveckého výcviku

20.5. Proběhne společné závěrečné focení dětí

22.5. Dovolujeme si pozvat všechny děti a rodiče na společné odpoledne na zahradě MŠ. Děti Vám předvedou své vystoupení k ochraně přírody a celé planety, oslavíme společně svítek všech maminek, budeme soutěžit, navštívíme planetárium a také něco dobrého smlsneme. Již se všichni těšíme na společné odpoledne. Kdy : v 15,30,hodin na školní zahradě. V případě špatného počasí v MŠ.

23.5. V dopoledních hodinách běh kolem MŠ Benátky

23.5. Odpolední vystoupení skupiny dětí ze Zvídálků na Měú pro seniory jubilanty v 15,30 hodin

24.5. 4.lekce předplaveckého výcviku

27.5. Společný výlet všech dětí za poznáváním exotické fauny a floty do ZOO Lešné. Odjíždíme v 7,30 hodin. Vybíráme 180,-Kč na dopravu, vstupné a jízdu vláčkem po|ZOO

28.5. přihlášené děti se budou seznamovat s cizím jazykem

31.5. 5.lekce předplaveckého výcviku

3.6. Uzávěrka výtvarné soutěže Vše, co mám rád

4.6.přihlášené děti se budou seznamovat s cizím jazykem

7.6. 6. lekce předplaveckého výcviku

11.6. přihlášené děti se budou seznamovat s cizím jazykem

14.6. 7.lekce předplaveckého výciku

14.6. Vystoupení skupiny dětí na hudební soutěži na zámku s kulturním programem v 13 hodin

18.6. přihlášené děti se budou seznamovat s cizím jazykem

19.6. výlet za pohádkou do Vizovic na zámek – Princ Bajaja – všechny děti, čas a cenu ještě upřesníme, doprava 40,-Kč, vstupné je 120,-Kč, celkem 160,-Kč

20.6. Děti ze Zvídálků navštíví ZŠ Trávníky a jejich divadelní představení, vstupné 20,-Kč

21.6. 8.lekce předplaveckého výcviku

25.6. Navštíví předškoláci dílny SOŠ J.Sousedíka a seznámí se s rozličnými řemesly. Od 9 – 11 hodin

25.6. přihlášené děti se budou seznamovat s cizím jazykem

27.6. v 15,30 hodin proběhne rozloučení se školním rokem 2018 – 2019 na školní zahradě s vystoupením dětí ze Skřítků a Zvídálků. Možná přijde i kouzelník, a další překvapení pro děti. V tento den přijde i pasování předškoláků na školáky. Jste všichni srdečně zváni.

V případě přízně počasí a velkého tepla a při otevření koupaliště Pod pecníkem všechny děti mohou navštívit venkovní bazen. – Vodní rozcvička s vodními hrami a volnými hrami dětí. – ke konci měsíce června

Od 1.7. do 9.8. je MŠ uzavřena. V této době dojde k vymalování obou tříd, šaten a chodby, proběhne velký úklid spojený s vyčištěním koberců.

12.8. se MŠ otvírá.